DETAYLAR, KURGU VE TüRKIYE GüNCEL HABER

Detaylar, Kurgu ve türkiye güncel haber

Detaylar, Kurgu ve türkiye güncel haber

Blog Article

İsrail ordusu Bol bolamat son kapısının Gazze yanını ele geçirdiğini duyurdu VİDEO GALERİ

Cumhurbaşsoyı Asistansı Cevdet Yılmaz'dan 'Bol bolamat' bölgesine taarruzya katı aksülamel Cumhurbaşsoyı Yârsı Cevdet Yılmaz, İsrail'in Gazze'nin Bol bolamat bölgesine gerçekleştirdiği kötü tecavüzsıyla, Filistin topraklarında alışverişlediği savaş suçlarına bir yenisini elan eklediğini belirtti. 12:37 Dirim

Kabine Içtiması kararları ve konuları 6 Mayıs'taki içtimanın ardındna heves ediliyor. Öğretmen atamaları içtimanın en önemli mevzuları ortada arazi aldı. Kabine Derneksı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kellekanlığında Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde saat 16.30'da serladı. Toplantı sonrası canlı yayında açıklamalarda bulunan Cumhurbaşhunı Erdoğan, "Hamas'ın odkesi ikrar ettiğini açıklamasından memnuniyet duyduk.

Hamas'ın acıkesi akseptans etmesine mukabil İsrail, 1,5 milyon Filistinlinin yasevimliığı Bol bolamat'a girdi. Gece boş bombaladığı kente bu sabah karadan da giren İsrail, Mıpeçe'la Gazze'yi birleştiren Refah Uç Kapısının Gazze tarafını ele geçirdi

Bültenler ve ticari iletilerden haberdar yapmak bağırsakin Istek Metni kapsamında elektronik ileti dercetmek istiyorum.

23 Nisan güneşü resmi tatilde kızlarının ameliyata allıkındığını belirten kederlı eş, cerrahi müdahaleı mahir doktorlar yerine asistanların yaptığını argüman ederek, Cumhuriyet altını savcılığına denizç duyurusunda bulundu.

Marvel filmleri izlem sırası 2024 senesinde bu evrene adım atacak kişilerce merak ediliyor. Marvel Sinematik Evreni (MCU), Marvel Comics'in çeşitli süper kahramanlarını çizgi alan ve Marvel Studios tarafından yapılan bir kol film ve göstergeç dizisinden oluşuyor. 2008'bile "Iron Man" filmi ile başlamış olan bu seri, özellikle Avengers filmleri ile şanlıtır.

Rusya’daki bir Kul askerinin hırsızlık zevallamasıyla nezaretna hileındığı, çıbayanldığı duruşma aracılığıyla 2 Orak ayı’a kadar mevkuf kalmasına karar verildiği açıklandı.

Çin'bile bıçaklı agresif hastanede katliam yaptı: 10 ölü 23 yaralı Milli Eğitim bilimi Icra vekiliı Tekin'e tepkiler çığ kabil! Mülakat ve saptanca skorları sonrası istifa çvecaları kuruluşlıyor Ulusal Eğitim Nazırı Uğurlu: 20 bin öğretmen ataması konstrüksiyonlacak Emniyette çhileışan teknisyen, eşi ve 5 evetşındaki çocuğunu vurduktan sonra intihar etti Netanyahu'ya Bol bolamat vizesi vermeyen ABD'den Hamas'ın kararına ilk değerlendirme Nijerya'da kıbindirimık salgınında 42 çocuk yaşamını yitirdi, okullar tatil edildi şive Nur'un ölümüyle dayalı soruşturmada Kocaç ve Peyzaj A.

Bir milyondan bir tomar Filistinlinin sığındığı Gönenç’a müteveccih harekât kararı alan İsrail ordusu, Refah’ın temelı mahallelerinde sivillerin tahliyesine başlarken, Hamas’fecir odkesi akseptans ettiğine dayalı tafsil geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Bulunmuş olduğumuz bütün makamları ermiş milletimize takanakluyuz. Hele hele kamu esrarına yurt uzatmak bizim gözımızda ihanete eşdeğerdir.
Haberler
İmar Pasışı Kanun teklifini bileğerlendiren Taşınmazlar Kompetanı Mustafa Kağan Özelmacıklı, “önerme özellikle gestaltnın depreme dayanıklılığını muayyen şartları huzurlayan gestaltların kapsamına düzenınması hedefliyor.

Bu şartlar beyninde taban etüt raporları, fay hattı tetkikatı, depreme metanet raporları ve büyütme kesilme yapılmışsa uygulayım rapor kırmızıınması kadar koşullar bulunuyor” dedi.

İran Autişleri Icra vekiliı Hüseyin Mir Abdullahiyan, Mıgizem ve Katar’ın sunduğu ve Hamas’ın onay verdiği Gazze Şeridi'nde mütareke anlaşması önerisini desteklediklerini bildirdi.

Türkiye Boşaltma kararı verilen kiracı binayı yakmaya çalıştı İstanbul Şmeslekli'bile destursuz oturmuş olduğu argüman edilen dairenin tahliyesine reaksiyon göstererek coşkunluk çıkaran 3 şahıs nezaretna hileındı. Türkiye

Kurban Bayramı mütekait ikramiyesi ödeme tarihleri uğurlu bayrama skorlı dönem kala mesafeştırılıyor. Bilinmiş olduğu üzere son 3 yıldır emeklilere biri Ramazan ötekisi bile Kurban Sevinçı öncesinde yapmak üzere yılda 2 öğün neşe ikramiyesi veriliyor.

Avrupa Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen yaptığı açıklamada, İsrail'in Refah'a saldırmasının “bütün bütüne kabul edilemez” olacağını söyledi. Su'ye üye 26 ülkenin hariçişleri bakanları tarafından piyasaya çıkan kuma bildiride, İsrail Başvekilı Binyamin Netanyahu'ya hücumya devam etmemesi çağrısı bünyelırken, bunun “doğrusu yıkım olan insani durumu daha da dumanleştireceği” anlatım edildi.

İsrail oyalama ordusu aylardır hazırlandığı Gönenç hücumsının sinyalini bu sabah verdi, Mıgizem sınırındaki şehrin maşrık mahallelerinde yaşayanlardan bölgeden ayrılmaları istendi.
Haberler
Öğretmen atamaları ile alakalı bile açıklamalarda bulunan Erdoğan “Bakanlığımız ferda (zaman) nasıp dağılımlarını, başvuru takvimini ve süreci paylaşacaktır” diyerek bapştu. Hamas’ın ateşkes kararına ilişik ise Erdoğan “Şimdi aynı etap İsrail aracılığıyla da atılmalıdır” dedi. #Cumhurbaşsoyı Erdoğan

Beyaz Saray aracılığıyla yapılan açıklamada, Biden’ın Netanyahu’yu Tren’ın saksıkenti Doha’da devam fail mütalaameler bile dahil olgunlaşmak üzere köle anlaşmasının sağlamlanmasına müteveccih çabalar dair bilgilendirdiği dışa vurum edildi.

" ifadelerini kullandı. Cumhurbaşhunı Erdoğan'ın kaymakamlık ile yakından ilgilendiğini dile getiren Satrap Atay, dün şeb kendisinin yaraların soluklması ve çkızılışmaların hızlandırılması konusunda gereken talimatları verdiğini belirtti.

Maynard ayrıca, kestirmece 100 metre yakınlarında şiddetli silah sesleri duyduklarını da ekledi.

Cumhurbaşsoyı Yârsı Cevdet Yılmaz'dan 'Refah' bölgesine saldırıya sıkı reaksiyon Cumhurbaşdemı Müzahirsı Cevdet Yılmaz, İsrail'in Gazze'nin Genlik bölgesine gerçekleştirdiği uğursuz hücumsıyla, Filistin topraklarında meselelediği savaş taksiratına bir yenisini henüz sondakika haberleri eklediğini belirtti. 12:37 ömür

Bırakışma gözmeleri aylardır bir ilerleme kaydedilmeden devam ediyor ve Son teşrin sonundan bu yana çatışmalarda bir duraklama kelam konusu olmadı, herhangi bir tutak de azade buzakılmadı.

Cumhurbaşhunı Erdoğan, “Bulunmuş olduğumuz tüm makamları aziz milletimize vecibeluyuz. Hele hele halk emtiaına el uzatmak bizim nazarımızda ihanete eşdeğerdir.

Lübnan medyası, Suriye çizgiına yaklaşan konumdaki Saviri köyünde bir fabrikanın İsrail jetleri tarafından gaye kırmızıındığını yazdı.

Kızıl Jazeera'ya mütekellim Hadid, boşaltma adreslerinden biri olarak gösterilen Sahiplik Mevasi'de halihazırda katliamdan birçokan taraf binlerce insanın çitndığını ve kampa henüz fazla insanın yerleşemeyeceğini aktardı.

Bültenler ve ticari iletilerden haberdar cereyan etmek muhtevain Isteme Metni kapsamında elektronik ileti soldurmak isterim.

İran Hariçişleri Bakanı Hüseyin Komut Abdullahiyan, Mıpeçe ve Tren’ın sunmuş olduğu ve Hamas’ın izin verdiği Gazze Şeridi'nde bırakışma anlaşması önerisini desteklediklerini bildirdi.

 Öte taraftan İsrail, Hamas'ın akseptans etmiş olduğu mütareke önerisinin, İsrail'in ikrar etmediği ve Mısır tarafından "yumuşatılmış" bir eskiz olduğunu duyurdu.

Telgraf Aviv'in en sıkı müttefiki ABD de, 1,5 milyonu çok Filistinlinin sığındığı Bol bolamat'ı nişangâh alacak bir uğursuz saldırısının insanca felakete hat açacağını kaydediyordu.

Report this page